O nás

dreamstimeextralarge_23877932

Provádíme opravy osobních a dodávkových automobilů všech značek. Každý typ vozidla je něčím ojedinělý a výhodný, ale každé vozidlo má i své slabosti a potřebuje nutnou opravu, servisní prohlídku nebo vyměnit letní či zimní pneumatiky.

Naše služby jsou zaměřené na potřeby našich zákazníků, to znamená, že se vždy snažíme plně uspokojit jejich požadavky. Proto klademe velký důraz na profesionální pracovní vztah zaměstnance a zákazníka. Každý majitel ať již nového nebo staršího vozidla, dříve nebo později, musí z různých důvodů zajistit servis svému vozidlu a proto jsme tu pro vás, Autoservis Radomír Kocman.

Neustále usilujeme o to, abychom pro veřejnost byli vždy autoservis s vysokou kvalitou nabízených služeb s profesionálním přístupem k zákazníkům.

Poskytujeme i pneu servisní služby jak pro osobní, tak i nákladní automobily.

Pracovní doba

Pondělí         07,00 – 12,00          13,00 – 17,00

Úterý            07,00 – 12,00          13,00 – 17,00

Středa           07,00 – 12,00          13,00 – 17,00

Čtvrtek          07,00 – 12,00          13,00 – 17,00

Pátek             07,00 – 12,00          13,00 – 17,00

Sobota – Neděle              zavřeno

Pro kontrolu vozidla a zjišťování závad využíváme diagnostického softwaru. Tak jako provádíme opravy vozidel, provedeme i opravu náhradních dílů jako je například oprava hlavy válců motoru. Mnoho poruch motorů začíná již závadou chlazení nebo poruchou rozvodového mechanizmu a končit může právě poškozením hlavy válců. Vzhledem k cenám nové hlavy, podle typu vozidla, se určitě vyplatí provést její opravu. Např. těsnost chladícího systému zkoušíme spolehlivou metodou a to natlakováním hlavy stlačeným vzduchem a ponořením do vody. Na vozidlech provádíme kromě pravidelných servisních a běžných oprav také generální opravy ostatních agregátů jako jsou alternátory a startéry. Alternátor je jedním z hlavních zařízení, které v automobilu zabezpečuje zdroj elektrické energie. Kromě repase a opravy alternátorů prodáváme i nové alternátory a provedeme jejich testování přímo na Vašem vozidle.

Jinou naší činností je výměna čelního skla na vozidle. S prasklinou v čelním autoskle nedoporučujeme vozidlo běžně provozovat, neboť u poškozeného skla hrozí další rozšiřování praskliny a to vlivem nejen jízdy, ale i teplotních změn. Naši dodavatelé nám zaručují dodání širokého sortimentu autoskel, tak že není na místě obava ze zbytečného čekání na jeho výměnu. Nakupujeme pouze prověřená autoskla od předních výrobců. Na základě zkušeností našich autoelektrikářů jsme schopni odstranit většinu závad na autoelektrika Vašeho vozidla.

Pro Váš klid a bezpečí nabízíme kompletní montáž elektronického a mechanického zabezpečení pro všechny typy automobilů. Náhradní díly potřebné pro opravu máme k dispozici do dvou dnů a to na základě objednávkového systému u firmy zabývající se prodejem a dodáním náhradních dílů. Díly vyměňujeme jen se souhlasem a na přání zákazníka. Snažíme se proto díly hlavně opravovat, aby naše služby byly dostupné pro co nejširší okruh řidičů, a usilujeme o to, aby se tento okruh co nejvíce rozšiřoval. Při autonehodě z povinného ručení nebo havarijního pojištění zařídíme vše co je v tomto případě nutné. Nemusíte se starat o odtah Vašeho nebo služebního vozidla, sami provedeme i jednání s pojišťovnou a zastoupíme Vás v případě likvidace pojistné události. Po dobu co bude Vaše vozidlo v našem servisu, jsme ochotni Vám zapůjčit náhradní vozidlo.

Stačí jen zavolat a vše ostatní včetně odtahu zajistíme za Vás. V případě, že po dopravní nehodě je nutné provést opravu karosérie, provedeme klempířské práce včetně lakování. Pro Vaši spokojenost tedy zajistíme kompletní opravu vozidla po nehodě. V tomto případě se ceny stanovují podle několika kritérií závislých na druhu a poškození vozidla. Pokud se stane, že bouraný vůz již nebudete chtít nechat opravit, odkoupíme jej od Vás. Cena se samozřejmě bude odvíjet od stavu poškození vozidla a jeho stáří. V každém případě se budeme snažit poskytnout Vám reálnou cenu za Váš automobil.

dreamstimeextralarge_35443064Mimo naše služby nezůstává ani péče o interiér a exteriér vozidla. Interiér Vašeho vozidla vyčistíme mokrou cestou, která spolehlivě odstraní mechanické a chemické nečistoty i nežádoucí pachy. Exteriér Vašeho vozu ručně umyjeme a na Vaše přání zrenovujeme starý a zašlý lak karoserie.  Před blížící se STK naši technici, na Vaše přání, provedou kontrolu Vašeho vozu a i bez Vaší přítomnosti můžeme zabezpečit provedení STK a Emisí, tím Vám ušetříme čas, který by jste strávili vyřizováním této nepříliš populární záležitostí. 

Jsme autoservis s širokou nabídkou služeb, oprav a prodeje, naším cílem je spokojenost zákazníka a jeho chuť a důvěra se k nám opět vrátit.