Jak si objednat opravu automobilu

Běžné i větší opravy si může objednat jednotlivec ale i firma a to předem objednáním na uvedených kontaktech, nebo vozidlo přivézt přímo k nám do autoservisu, objednávka bude provedena až na místě v naší zákaznické kanceláři. V případě, že je Váš automobil nepojízdný, zajistíme jeho přepravu z místa nehody nebo z místa, kde k poškození došlo a to bez jakékoliv Vaší asistence.

Zákazník může využít i naší nové služby, kdy je možné přepravit osobní vozidlo nejen k jiné společnosti ale i k fyzické osobě. Vozidlo převezeme  kamkoliv, kam si budete žádat, v čase, který si sami určíte a předáme jej pouze té osobě, kterou uvedete. Náš autoservis v době převozu vozidla za něj přebírá plnou odpovědnost. Veškeré tyto služby jsou kryty firemní pojistkou.

Pokud převoz bude nad 20 km od našeho města, zákazník hradí cenu, která je vykalkulována na základě dopravní dostupnosti z výchozího do cílového místa. Nad rámec námi stanovených cen zákazník hradí pouze dočerpávané pohonné hmoty, pokud nejsou v nádrži, dálniční známku a případně parkovné. Tyto služby poskytujeme i za hranice naší republiky.

Garantujeme, že Vaše vozidlo bezpečně dopravíme tam, kam si budete přát a to k veškeré Vaší spokojenosti. Ceníky Vám na požádání předloží pracovnice v našem zákaznickém oddělení.